Show sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Remont nowego miejsca wiąże się z wieloma zmianami. Dotyczy to przeróżnych elementów w pomieszczeniach. Jeżeli w waszym mieszkaniu jest zbyt wiele starych fragmentów, które nie pasują do stylizacji, jaką ułożyliście we własnej głowie… Można w łatwy sposób dokonać odpowiednich przeróbek. Bardzo często, dużo problemów sprawiają ościeżnice. Chodzi tutaj oczywiście o metalowe futryny, które w nowszych aranżacjach po prostu zaburzają jej wygląd i nie prezentują się tak, jakbyśmy chcieli. Dzisiaj mało kto decyduje się na brak zmian a zwłaszcza, że na rynku można zetknąć się z naprawdę ciekawymi kombinacjami. Na wszystko jest odpowiednie rozwiązanie. Doczytaj artykuł do końca by dowiedzieć się więcej!

Zabudowy metalowych futryn – Kraków

W wielu mieszkaniach, czy domach mamy do czynienia ze starymi, metalowymi ościeżnicami. Nie wyglądają zbyt dobrze zważywszy na to, że moda dotycząca wnętrzarskich aranżacji jest bardzo ruchoma. Na szczęście istnieją firmy w Krakowie, które zajmują się zabudową metalowych futryn. Jak właściwie za to się zabrać i na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności podczas zmaganiami ze wspomnianą futryną? W większości przypadków na pewno zdecydowalibyście się na jej usunięcie. A co za tym idzie? Jest to przede wszystkim nieprzyjemne pod względem rozległego hałasu. Ucierpią na tym nie tylko domownicy ale i sąsiedzi. Usuwanie starej futryny wymaga również dodatkowego czasu a nie zawsze można sobie na coś takiego pozwolić. Na szczęście coś takiego można obejść i zamiast usunąć niechcianą futrynę, wystarczy ją zabudować. Zapewniamy Państwa, że jeśli wszystko zostanie odpowiednio zrobione, nawet nie zauważycie pozostałości metalowej futryny.

Zamień starą futrynę na nową – Vivento

Jak wspomnieliśmy wyżej, nie ma konieczności, by usuwać stary element. Wystarczy jedynie zebrać pomiary ościeżnicy i według nich sporządzić nową futrynę, która zostanie nałożona na starą. Warto zaznaczyć, iż jednym z istotnych elementów jest usunięcie niepotrzebnych zawiasów. Można je zdemontować poprzez rozkręcenie, lub uciąć szlifierką, jeśli pierwszy sposób okaże się bezskuteczny. Firma Viviento daje dostęp do rozmaitych nakładek na futryny z drewna bukowego, czy np. dębowego, które doskonale wpasowują się stylistycznie w klasyczne bądź nowoczesne wnętrza. Wykonywane są na wymiar. Po wykonaniu wszystkich prac związanych z obudowaniem ościeżnicy, wszystko będzie wyglądać, jak nowe. W takiej futrynie można bez problemu zamontować różnego rodzaju drzwi i sprawić, że pomieszczenie wreszcie nabierze innego charakteru.

Zabuduj starą futrynę – umów się na pomiar w Krakowie

Jeśli masz już dość szpetnie wyglądających starych futryn w swoim domu, umów się na pomiar z odpowiednimi fachowcami. Marka Vivento posiada ogromny wybór jeśli chodzi o drzwi oraz obudowy ościeżnic. Do wyboru macie Państwo wszelkiego rodzaju drewna zarówno w ciemnych, jak i jasnych kolorach. Dostępne są również różne szerokości. Nie brakuje też rozmaitych wersji stylistycznych, które dopasować można do wnętrz nowoczesnych, klasycznych czy nawet industrialnych. Producent futryn Vivento zadbał o każdy szczegół i stara się trafić do jak największego grona klientów. Oferowane produkty prezentują najwyższą jakość, są trwałe i niezawodne. A dla osób, które lubią szukać produktów w sieci, znajdzie się wiele katalogów online z rozmaitą zawartością i wieloma wariantami. Jeżeli chcesz wejść w posiadanie stylowych rozwiązań, wybierz Vivento!