Show sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Puść wodze aranżacyjnej fantazji! Postaw na drzwi ukryte i stwórz wokół siebie przestrzeń prosto z Twoich marzeń i snów! Nie musisz już obawiać się, że masywne drzwi zepsują kompozycję pomieszczenia, a brzydka ościeżnica będzie rzucała się w oczy, godząc w Twoje poczucie estetyki. Te i wiele innych tego rodzaju problemów zniknie w mgnieniu oka - wystarczy tylko, że wybierzesz do swojego mieszkania drzwi ukryte! Kraków jest miastem, w którym znajdziesz wiele wartych uwagi modeli. Więcej na ich temat w dalszej części materiału.

Czym są drzwi ukryte?

Drzwi z ukrytą ościeżnicą, zwane powszechnie drzwiami ukrytymi to prawdziwy hit aranżacji. Ich fenomen opiera się na nietypowym wykonaniu ościeżnicy, które pozwala na jej całkowite ukrycie w ścianie. Oznacza to, że w konstrukcji widoczne jest tylko skrzydło drzwi, a czasami tylko klamka, jeśli zdecydujesz się na jednolite wykończenie drzwi i ścian. Patrząc na drzwi ukryte, wydaje Ci się, jakby nie miały futryny, co jest złudzeniem. Drzwi ukryte mają futrynę, w odróżnieniu jednak od tradycyjnych drzwi nie tworzy ona wypukłego obramowania, a jest dyskretnie ukryta w ścianie. Decydując się na drzwi ukryte warto pamiętać, że ich montaż wymaga specjalnego przygotowania ściany. W związku z tym najlepiej pomyśleć o nich już na etapie projektowania mieszkania, domu lub biura.

Zalety drzwi ukrytych

Jakie atuty mają drzwi ukryte? W Krakowie sięga się po nie coraz częściej z uwagi na to, że rewelacyjnie wpisują się w modny trend minimalistyczny. Ten model świetnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami mieszkań, a także biur i budynków użyteczności publicznej. Do ich największych zalet zaliczyć można między innymi to, że:

 • optycznie powiększają pomieszczenie, co oznacza, że jest to rozwiązanie idealne do mieszkań i biur o małej powierzchni,
 • dają duże pole manewru, jeśli chodzi o dekorację wnętrza: wśród drzwi ukrytych są modele już pokryte lakierem i gotowe do montażu, a także drzwi do samodzielnego malowania lub tapetowania, dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do kolorystyki ścian i elementów dekoracji wnętrza,
 • pozwalają ukryć uskoki w ścianie, co daje szczególnie dobry efekt w przedpokoju, z którego przechodzi się do wielu innych pomieszczeń: dzięki drzwiom ukrytym przejście jest praktycznie niewidoczne.

Gdzie kupisz drzwi ukryte?

Kraków to miasto, w którym znajdziesz szeroką ofertą drzwi ukrytych. Producenci prześcigają się w propozycjach, tworząc coraz to nowe i efektowne modele, trafiające w gusta nawet najbardziej wybrednych osób. W naszym sklepie zaopatrujemy się w drzwi ukryte od renomowanych i uznanych marek, oferując naszym klientom między innymi:

 • estetyczne i strukturalne drzwi ukryte ECLISSE,
 • uniwersalne drzwi ukryte LEON,
 • pełne prostoty i funkcjonalności drzwi ukryte ENTRA,
 • solidne i wytrzymałe drzwi ukryte ASILO,
 • eleganckie, wysokiej jakości drzwi ukryte DEWRO,
 • niebanalne i trwałe drzwi ukryte INTERDOOR,
 • wykonane z naturalnych oklein drzwi ukryte KORONA,
 • nowoczesne i wytrzymałe drzwi ukryte LAGRUS.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem drzwi ukrytych w Krakowie, a nie wiesz, jak dobrać je do swojego mieszkania lub biura, skontaktuj się z nami! Nasi doradcy odpowiedzą wyczerpująco na każde Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące tego rozwiązania. Jeśli już teraz chciałbyś o coś zapytać, zadzwoń na naszą infolinię: 669-53-55-99 lub odwiedź nas osobiście w sklepie przy ul. Pleszowskiej 29.

Zapraszamy również do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą drzwi ukrytych, która znajduje się na naszej stronie.