Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar
blank
Close

ATENA i ETNA Pełne

ATENA i ETNA to przeciwpożarowe drzwi występujące zarówno w wersji pełnej, jak i przeszklonej (szyba przeźroczysta), jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Są
blank
Close

ATENA i ETNA przeszklone mała ramka

ATENA i ETNA to przeciwpożarowe drzwi występujące zarówno w wersji pełnej, jak i przeszklonej (szyba przeźroczysta), jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Są
blank
Close

ATENA przeszklone duża ramka

ATENA i ETNA to przeciwpożarowe drzwi występujące zarówno w wersji pełnej, jak i przeszklonej (szyba przeźroczysta), jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Są
blank
Close

Nowe drzwi

asas as a sas as a s
Wypełniacz
Close

TYTAN

Drzwi wejściowe TYTAN posiadają dobre parametry akustyczne, antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe. Występują w wersji jednoskrzydłowej przylgowej na ościeżnicach metalowych oraz hybrydowej. Posiadają wyposażenie o wysokiej klasie antywłamaniowości. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną.
blank
Close

WENUS

WENUS to drzwi przeciwpożarowe o bardzo wysokich parametrach akustycznych. Występują w wersji bezprzyglowej, przylgowej oraz w odwrotnej przyldze. Dzięki swoim

Drzwi są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale i ochronnym. Szukając funkcjonalnych rozwiązań, warto zwracać uwagę nie tylko na samą prezentację tego elementu wyposażenia każdego budynku, ale i na jego funkcjonalność. Ten warunek z pewnością spełniają drzwi techniczne (drzwi akustyczne, drzwi przeciwpożarowe), które zabezpieczą i ochronią każdy dom, firmę czy zakład produkcyjny! Szczególnie polecamy atrakcyjne produkty marek Interdoor, Dewro, Porta, Pol Skone oraz Dre – na tych drzwiach technicznych nigdy się nie zawiedziesz! A jeśli jesteś ciekawy, gdzie warto zastosować takie drzwi oraz gdzie w Krakowie możesz zakupić drzwi techniczne – zapraszamy do lektury!

Drzwi techniczne Kraków

Drzwi techniczne sprawdzą się niezawodnie dla każdej inwestycji. Nieważne więc, czy wynajmujesz lokal, czy budujesz siedzibę przedsiębiorstwa – warto tutaj przemyśleć zakup takich drzwi. Drzwi akustyczne i drzwi przeciwpożarowe warto wstawić w każdym większym budynku, ponieważ dzięki nim można odpowiednio zabezpieczyć i uatrakcyjnić pomieszczenia. Sale konferencyjne często potrzebują dodatkowego wyciszenia, które można uzyskać właśnie przez zastosowanie drzwi akustycznych (nie wspominając o bardziej gwarnych miejscach). Nie można tutaj zapomnieć także o tym, że przepisy prawa budowlanego wymagają od niektórych lokum stosowania drzwi technicznych (przede wszystkim modeli przeciwpożarowych) m.in. w laboratoriach i kotłowniach.

Wśród najbardziej funkcjonalnych drzwi technicznych w Krakowie, zdecydowanie króluje kilka marek. Warto tutaj szczególną uwagę zwrócić na ofertę drzwi technicznych Interdoor, która z pewnością spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Równie atrakcyjna jest oferta drzwi technicznych Dewro, która oferuje wiele ciekawych rozwiązań – zarówno wizualnych, jak i bardziej praktycznych. Drzwi techniczne Pol Skone oraz drzwi techniczne Dre również pozytywnie Cię zaskoczą!

Zastosowanie drzwi technicznych Kraków

Niektóre miejsca oraz rodzaje wykonywanych prac wymagają zastosowania drzwi technicznych o szczególnych aspektach. Doskonałym tego przykładem są drzwi przeciwpożarowe, które – jak sama nazwa wskazuje – zapobiegają rozprzestrzeniania się ognia. Oferowane przez nas drzwi techniczne w Krakowie nie posiadają słabych elementów (takich jak przeszklenia) i wykonane są z materiału odpornego na ogień. Idealnie sprawdzą się w kotłowniach oraz innych, podobnych miejscach, w których może pojawić się ogień. Drzwi przeciwpożarowe Interdoor, Dewro, Pol Skone oraz Dre poza ogniotrwałością charakteryzują się także dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne!

Funkcjonalne drzwi techniczne Kraków

Problemy z hałasem z zewnątrz pomieszczenia pojawiają się w wielu miejscach – w mieszkaniu, salach konferencyjnych, hali produkcyjnej. Można go znacząco zredukować przez zastosowanie drzwi akustycznych, które pozwolą znacząco wyciszyć lokum oraz je zabezpieczyć. Podobnie jak w przypadku drzwi przeciwpożarowych, tak i drzwi akustyczne Interdoor, Dewro, Pol Skone oraz Dre zachwycają swoją trwałością oraz wytrzymałością oraz – co więcej – prezentują się niebanalnie, dzięki czemu spokojnie można je zastosować i w nowoczesnym domu, i w każdej firmie!

Jeśli szukasz wysokiej jakości drzwi technicznych do mieszkania lub przedsiębiorstwa w Krakowie – koniecznie skontaktuj się z nami! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas produktów. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas drzwi techniczne idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy!