Show sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Lubisz luksus? Stonowany, minimalistyczny styl? Jeśli na oba pytania odpowiadasz pozytywnie, z pewnością spodoba Ci się nasza oferta szklanych i loftowych drzwi w pełni wpisujących się w Twoje preferencje. Industrialne aranżacje coraz szerzej zdobywają serca miłośników prostych, ale efektownych rozwiązań. Wnętrza naszych domów nabierają tym samym niepowtarzalnego szyku i klasy robiąc na każdym ogromne wrażenie. Poza wieloma istotnymi elementami wyposażenia mieszkania bądź domu, nie możemy zapomnieć o tym, aby zadbać o odpowiednią funkcjonalność, ale też styl naszych drzwi właśnie - zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oba rodzaje znajdziesz w Krakowie, gdzie mieści się nasza siedziba Kenbud.

Szklane drzwi Kraków

W naszej ofercie nie brakuje oryginalnych rozwiązań, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta. Jeśli lubisz być na czasie z obecnie panującą modą wnętrzarską, dobrze trafiłeś/trafiłaś! To właśnie szklane drzwi pną się coraz wyżej na aranżacyjnych salonach zdobywając coraz więcej zwolenników, a nawet miłośników. Dlaczego tak się dzieje? Nie trudno to zrozumieć. Otóż szklane drzwi oznaczają większą przejrzystość, a zatem więcej promieni słonecznych w domu. Co za tym idzie, lepsze naświetlenie - lepsza percepcja całego otoczenia. Co więcej, przebywając w jasnym, otwartym na promienie pomieszczeniu nie tylko kompozycja elementów znajdujących się w nim jest lepiej postrzegana, ale przede wszystkim nasze (czyli wszystkich domowników) samopoczucie znacznie wzrasta. 

To, co również przemawia za wyborem szklanych drzwi niezależnie od tego, czy mówimy tu o drzwiach wewnętrznych czy o drzwiach zewnętrznych, jest fakt, iż tworzą one korzystny efekt powiększenia danego pomieszczenia. Jest to oczywiście efekt optyczny, wciąż jednak potrafi zdziałać cuda, czyli sprawić, że niewielki pokój nie będzie już tak klaustrofobiczny. Poza typowym domem bądź mieszkaniem, szklane drzwi świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju gabinetach czy salonach będąc w całości lub chociażby częściowo przeźroczyste, są niejako zawsze otwarte na klientów/pacjentów.

Takich zalet szklanych drzwi niosących wiele korzyści jest znacznie więcej. Ale nie wierz nam na słowo, spróbuj sam/sama ;) W Kenbud znajdziesz szeroki wybór szklanych drzwi wyłącznie renomowanych firm takich, jak Dubiel Glass, Steelline, Dewro czy Korona.

Drzwi loftowe Kraków

Industrialny styl wkradł się do naszych domów i wcale nie zamierza tak szybko z nich uciec. I dobrze! Bo całkowicie skradł nasze serca :) Czym? Przede wszystkim swoją prostą budową, która absolutnie nie przytłacza, ale też nie zlewa się z tzw. tłem, czyli nie niknie wśród całej aranżacji wnętrza. Stawia za to subtelną, ale wysoce ważną kropkę nad “i”. Loftowe drzwi marki Lagrus, Ronkowski, Interdoor czy DRE w pełni wpisują się w tę piękną konwencję. Stanowią bowiem znakomity, poszukiwany i modny element nowoczesnej stylizacji mieszkań, biur, apartamentów itd.

Co więcej, drzwi loftowe to idealne rozwiązanie dla mieszkania lub domu o niewielkiej przestrzeni. Jeśli zatem liczysz każdy metr kwadratowy Twojej domowej czy biurowej powierzchni chcąc, aby wszystko miało swój ład i funkcjonalność, która sprawdzi się na co dzień, a zarazem nie tracić na stylu, drzwi loftowe w opcji przesuwnych sprawdzą się bez najmniejszego zarzutu. Ponadto, wybierając opcję matowości szkła, możemy zadecydować o poziomie prywatności, jaki chcemy osiągnąć w konkretnym pomieszczeniu w zależności od indywidualnych potrzeb. Słowem - każdy znajdzie coś dla siebie.