Show sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Każdy z nas dokłada wszelkich starań, aby jego dom miał wszystko, co potrzeba. Chcemy, aby był przytulny, funkcjonalny, wyróżniał się stylem, sposobem aranżacji… A co w przypadku garażu? O ile jeden z domowników to nie majsterkowicz, zazwyczaj nie poświęcamy tej części domu zbyt wiele czasu i uwagi. Choć zawartość garażu to indywidualna kwestia potrzeb, wciąż jednak warto zadbać o porządną bramę garażową, która nie tylko w odpowiedni sposób ochroni nasze dobra, ale również wizualnie będzie komponowała się z całokształtem domu. Brzmi jak ciężkie zadanie? Nie dla nas! W Kenbud posiadamy szeroki wybór bram garażowych skrojonych wprost na Twoją miarę. Niezależnie od tego, jak wysokie wymagania posiadasz, jesteśmy w stanie im sprostać.

Bramy garażowe takie, jakich potrzebujesz

Mogłoby się wydawać, że brama garażowa jest jedna. Ewentualnie parę wersji kolorystycznych tego samego modelu. Jednak wybór nie kończy się jedynie na palecie. Wśród oferowanych przez Kenbud bram garażowych renomowanej firmy Wiśniowski znajdziesz liczne ich odsłony, które według Twoich indywidualnych potrzeb spełnią zarówno wizualne, jak i funkcjonalne wymagania, wpasowując się również w możliwości posiadanego garażu. Do wyboru mamy między innymi:

  • bramy segmentowe, 
  • bramy roletowe, 
  • bramy przesuwno podwieszane,
  • bramy harmonijkowe.

Każde z nich cechują się nowoczesnym stylem, łatwą i przyjemną obsługą, a przede wszystkim zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa, dzięki któremu każdy z nas może spać spokojnie nie martwiąc się o swoje przedmioty. Różnią się jednak przeznaczeniem. Bramy segmentowe czy roletowe to klasyczny wybór, wysoce popularny, a zatem sprawdzony w wielu domach. Są niezawodne pod wieloma względami, co z pewnością potwierdzą sami właściciele, którzy cieszą się ich obecnością w domu. Niemniej jednak bramy garażowe są przydatne nie tylko w domu, ale również w różnego rodzaju miejscach pracy. Wtedy właśnie do akcji wkraczają bramy przesuwno podwieszane oraz bramy harmonijkowe. To właśnie one najczęściej umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, które najczęściej są niezbędne np. w bazach firm związanych z transportem usługowym. Nie wykluczając jednak tym samym prywatnego użytku - osoby posiadające szersze auta również znajdą w nich zastosowanie dla swojego garażu. Prosta konstrukcja czyni je absolutnie uniwersalnym rozwiązaniem, który sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. 

Bramy garażowe Wiśniowski Kraków

Stawiając na jakość i niezawodność bram garażowych renomowanej firmy Wiśniowski mamy gwarancję Twojego bezpieczeństwa, poczucia wygody i zaspokojonego gustu, a zatem pełnego zadowolenia. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami wykazującymi się absolutnym profesjonalizmem popartym długoletnim doświadczeniem w branży. Sami również wykazujemy się takimi cechami, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Jeśli zatem szukasz bramy garażowej najwyższej jakości otoczonej fachową obsługą, dobrze trafiłeś/trafiłaś!

Zadbaj o bezpieczny i piękny dom dla swojego auta, kosiarki, roweru, sprzętu majsterkowicza lub dla czegokolwiek, co jest dla Ciebie ważne w Twoim garażu. Niezależnie od rodzaju majątku, zawsze warto o niego zadbać w najlepszy możliwy sposób. Bramy garażowe Wiśniowski to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim ochrona przed wieloma czynnikami zagrażającymi tym przedmiotom. A między innymi włamanie czy niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dzięki naszym bramom to wszystko nie będzie Ci straszne. Nie wierzysz? Sprawdź sam/sama ;)