Show sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jeśli chodzi o same drzwi, można śmiało powiedzieć, że ich funkcjonalność jest zróżnicowana. Te na zewnątrz mają za zadanie zachęcić odwiedzających i zaprosić ich do środka. Pełnią również funkcję zabezpieczenia przed włamaniem. Zaś jeśli chodzi o drzwi znajdujące się wewnątrz budynku… Ich główne zadanie to wydzielenie pomieszczeń i ochrona przed hałasem. Oczywiście nie na samych drzwiach wszystko się kończy. Bardzo ważne w tym wszystkim są odpowiednie akcesoria. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o klamkę. Nasze drzwi można wzbogacić wieloma elementami, które na pozór zbędne, okazują się naprawdę bardzo przydatne.

Gałki, klamki i pochwyty drzwiowe

Oczywistym jest, że klamka w drzwiach to coś niezbędnego, coś co każdemu kojarzy się z możliwością ich otwierania. Obecnie na rynku mamy wiele możliwości od różnych producentów. Znajdą się jednak osoby, które szukają czegoś nietypowego i chcą nieco odbiec od standardów. Tutaj z pomocą przychodzą nam gałki drzwiowe. Jest to zarówno element dekoracyjny, jak i funkcjonalny. Najważniejsza w drzwiach jest wygoda. Jeszcze innym rozwiązaniem mogą okazać się pochwyty drzwiowe, które w żaden sposób nie utrudniają działania naszego wejścia. Jest to doskonała alternatywa dla klamek. Coś takiego w swoim asortymencie ma bardzo znany producent, jakim jest VDS.

Tuleje drzwiowe – zapobieganie pleśni

W zależności od rodzaju pomieszczenia, warto jest pamiętać również o łazience. To właśnie tam, na co dzień zbiera się ogromna ilość pary, która może spowodować wilgoć i niechcianego grzyba. Aby zapobiec czemuś takiemu, można wyposażyć swoje drzwi w dodatkowe akcesoria, takie jak np. tuleje. Jest to nic innego, jak nasadka na specjalny otwór, który ma za zadanie odprowadzić z pomieszczenia nadmiar pary. W zależności od upodobań, można wybrać okrągłe lub kwadratowe modele. Wszystko można połączyć ze sobą wizualnie w taki sposób, że nie będzie to aż tak widoczne, jak kratka wentylacyjna.

Wizjery drzwiowe – miej wszystko pod kontrolą

Wróćmy teraz do istotnej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo. Coraz częściej spotyka się osoby, które wybierają do swojego domu solidne drzwi antywłamaniowe. To jednak nie wszystko. Bardzo roztropnym podejściem jest montaż wizjera. Dzięki temu, można bez problemu stwierdzić chociażby to, kto do nas puka. Dzięki temu sami możemy zdecydować, czy bezpiecznie jest komuś otworzyć, czy lepiej się przed tym powstrzymać. Aby zapobiec wątpliwościom estetycznym, dzisiejsze akcesoria drzwiowe są robione w taki sposób, że nie zaburzają całej harmonii i ładu a wręcz przeciwnie… Bardzo pasują do reszty i sprawiają, że nasze drzwi stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Akcesoria do drzwi – postaw na wysoką jakość

W przypadku akcesoriów drzwiowych również powinniśmy postawić na wysoką jakość. Firmy takie jak: Tupai, Aprile, Stile, Infinity Line słyną z solidnych klamek, czy też szyldów drzwiowych dolnych i górnych. Równie znani producenci w tej kategorii to: Convex, Olivari, DND, Mandelli i wyżej wspomniana firma VDS. Jeśli szukacie Państwo pięknych klamek, gałek drzwiowych, nasadek drzwiowych, wizjerów, tulei czy chociażby estetycznych odbojów do drzwi, oferty tych producentów są bardzo szerokie i dają ogromny wybór. Wszystkie produkty charakteryzują się precyzją wykonania i zostały wytworzone z produktów najwyższej jakości. Czasami nie warto oszczędzać a nie powinno się tego robić zwłaszcza w przypadku drzwi. To właśnie one pomagają nam uporać się z wieloma czynnikami zewnętrznymi i mają dać nam przede wszystkim ochronę.